10. 10. 2021

Rozbiehaš startup a potrebuješ pomoc? Vieme, kde ju nájdeš!

Máš super nápad, rozbiehaš svoj startup a rozmýšľaš, čo ďalej? Niekedy dobrý nápad nie je všetko, čo k úspechu potrebuješ. Kde však nájsť relevantnú a ochotnú pomocnú ruku? V tom ti vieme poradiť!

Máš založený vlastný startup a snažíš sa ho poriadne nakopnúť? Niekedy dobrý nápad nie je všetko, čo k úspechu potrebuješ. Kde však nájsť relevantnú a ochotnú pomocnú ruku? V tom ti vieme poradiť! 

Poznáš FTRNW? Je to jedinečný program pre všetky startupy, ktoré sú na trhu menej ako 5 rokov a ešte nedosiahli na svoj prvý milión (z externých financií) a chceli by pokoriť práve túto métu. Vďaka programu FTRNW sa môžu zapojiť do siete relevantného networku, alebo nájsť investora. Prihlasovanie trvá len do 18.októbra, tak neváhaj a prihlás svoj startup čo najskôr! 

FTRNW je program, ktorý práve tento rok oslavuje svoje 10. výročie! Našou snahou je spájať nádejné startupy s mentormi, investormi a firmami a pomáhať im rásť a rozbehnúť úspešný biznis. FTRNW pozostáva z týždňového bootcampu plného mentoringunetworkingu a školení s mentormi s vedomosťami o najnovších inováciách a podnikaní. Celý čas sa bavíš, vzdelávaš a rastieš. A chceš byť naozaj motivovaný? FTRNW bootcamp má svoje veľké finále! 

Vyvrcholením celého programu je Startup Awards, kde odmeníme najlepšie prihlásené startupy. Na víťaza okrem iného čaká aj finančná výhra, aby sa mu jeho startup rozbiehal ešte o niečo ľahšie.

 

Dôležité termíny:

Deadline prihlasovania: 18.10.2021

Bootcamp: 8.-12.11.2021

Startup Awards night: 18.11.2021

 

Čo však presne účasť v programe FTRNW prináša?  V prvom rade zapojením sa účastník stáva súčasťou rozširujúceho sa ekosystému startupov, investorov, inovátorov a firiem v celej Strednej Európe. Okrem 1:1 mentoringu so špičkami vo svojom odbore na účastníkov čaká aj kurz prezentovania, ktoré je pre investorov na nezaplatenie. Pokračujte vo svojom raste ako súčasť komunity HubHub – získajte 3 mesačné členstvo v jednom z HubHubov po celej strednej Európe. 

Bootcampom a Startup Awards však nekončíme. Účastníci získajú od januára do marca 2022 spolu 3 mesiace špecializovaného programu priamo od partnerov FTRNW, konkrétnejšie napríklad od Neulogy Ventures, MIT Enterprise First, Sparring, SudoLabs, Slovak American Foundation, Zaka VC a mnohých ďalších! Stretneme sa spolu aj vďaka networking partnerovi StartitUp. 

Inšpirujte sa ďalšími úspešnými startupmi, ktoré si prešli programom FTRNW, ako sú: Sli.do, Kontentino, Renderro, Undout a ďalšie. Neváhaj, zapoj sa a môžeš len získať! 

Push the boundaries
with us.Register your startup for FTRNW 2021